KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12223151
nr 1222 3151
Oidentifierad konstnär. Lekande pojkar. Signerad, daterad Fernando -78. Olja på pannå, 31x23 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 10 december 2018
kl 18:07:58
100 kr
200 kr
400 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
400 kr (Budbetjänt)